Alışveriş Merkezleri

Prota, ilham verici ve fonksiyonel mekanlar yaratır.

Yaşam tarzları değiştikçe, insanların boş zaman ve eğlence tercihleri de değişmektedir. Alışveriş aktivitesinin yanı sıra, alışveriş merkezleri insanların boş vakitlerini artık daha fazla geçirdiği mekanlar haline gelmiştir; ve alışveriş merkezleri toplumun bu kadar entegre bir parçası haline geldikçe bu alanda uzmanlık ihtiyacı da zamanla büyümüştür.

Hayatımızda gün geçtikçe bu denli önem kazanan alışveriş merkezleri tasarlarken; biz farklı, rekabetçi ve kaliteli mekanlar yaratmak için önde gelen mimarlar ve tasarımcılar ile işbirliği içinde çalışıyoruz. Mimari ve yapısal tasarım, planlama ve geliştirme ile inşaat yönetimi alanlarında bir dizi hizmet sunuyoruz. Bu konuda uzmanlığımız ilham verici ve fonksiyonel mekanlar yaratmamızı sağlamaktadır.

Biz hem firmamız hem de bünyemizde bulunan bireyler olarak kendimizi insanların yaşam şartlarını geliştirecek ve doğal kaynakları koruyacak ortamlar oluşturmaya adadık. Bu nedenle, projelerimizin sürdürülebilir tasarım kriterlerini kapsaması için sürekli olarak tasarımlarımızı geliştirmek amacıyla çalışıyoruz.

Bugünün bina sahiplerinin de enerji tasarrufu ve yatırım getirisini maksimize etmek için mevcut binaları yenileme fırsatları vardır. Bu bağlamda, müşterilerimizin yüksek performanslı binalar oluşturmasına da yardımcı olmaktayız.