Enerji Tesisleri

Müşterilerimize enerji sektöründe bütünsel çözümler ve hizmetler sunuyoruz ...

Prota teorik ve uygulamalı mühendislik bilgilerini entegre eden sistematik bir yaklaşımı kabul etmiş ve farklı yapısal sistemlerle onların alt sistemlerini birlikte analiz eden bir method benimsemiştir. Enerji tesislerinin tasarımlarında uyguladığımız temel prosedür; yapı stabilitesini, güvenliği ve hizmete elverişliliği etkileyen kompleks faktörleri idrak edebilen basit, entegre çözümler üretmektir.

Prota 20 yılı aşkın süredir enerji sektöründe mimarlık ve mühendislik hizmetleri sunmaktadır. Uzmanlık alanımız teknik çalışmalar, tasarım, mühendislik ve proje yönetiminin tüm yönlerini içermektedir. Prota kombine çevrim santralleri, termik santraller ile trafo ve enerji yapıları teknolojileri konusunda engin deneyime sahiptir.

Spesifik olarak, Prota enerji projelerini içeren inşaat işleri için yapısal ve temel mühendislik hizmetleri sunmaktadır. Zemin hareket çalışmaları, alanın tepki analizi ve zemin-yapı etkileşimi analizlerini içeren deprem mühendisliği uzmanlığı da, Prota'yı diğer rakiplerinden ayırmaktadır.